Disse løper med GPS dag 2

Disse løper med GPS dag 2

 

Frivillig å bruke GPS i H/D 13-14 og H/D15-16, men de som ikke vil må gi beskjed innen kl 12.00 på torsdagen og 22.00 kvelden før de andre løpene (tlf 90936040 eller mail henrik19900@hotmail.com) slik at de tidligere startende kan få mulighet til å bruke GPS.

Legges også ut på Eventor

 

 

 

Dag 2 D15-16 GPS-enhet Navn Starttid
  554 Ranvik Anniken 14:37
  553 Kregnes Silje 14:38
  552 Salvesen Thea Sofie 14:39
  551 Hasaas Ingrid 14:40
  550 Hauge Malin 14:41
  549 Katla Pernille 14:43
  548 Norderud Maren 14:44
  547 Nysæter Hanna 14:45
  546 Stødle Inga 14:46
  545 Skyttersæter Saugerud Amanda 14:47
  544 Omdal Ingrid 14:48
  543 Danevad Emma 14:49
  542 Fenger-Grøn Sofie 14:50
  541 Jomaas Karen Hoel 14:51
  540 Dolejsi Katerina 14:53
  539 Ekeland Sigrid 14:54
  538 Wulfsberg Ada 14:55
  537 Hoen Christine 14:56
  536 Skjerve Sigrid Vehus 14:57
  535 Dirro Carmen 14:58
  534 Fjellbirkeland Johannesen Eli 14:59
  533 Riby Rose 15:00
  532 Linløkken Anna Cecilie 15:01
  531 Ranvik Andrea 15:02
  530 Puntervold Julie 15:03
  529 Strandlie Kristine Haanes 15:04
  528 Pavlikova Marketa 15:05
       
Dag 2 H15-16 GPS-enhet Navn Starttid
  557 Myhr Trygve 15:25
  556 Kverme Sivert Sande 15:26
  555 Wisløff Per Clemet 15:27
  527 Halden Halvor Tørnqvist 15:28
  526 Hamrefors Fredrik 15:29
  525 Storemyr Alexander Repstad 15:30
  524 Arntzen Sander 15:31
  523 Skovly Kristian 15:32
  522 Vie Sigurd Paulsen 15:33
  521 Malde Eyvind Kjellevold 15:34
  520 Hänsel Ole 15:35
  519 Sveen Fredrik 15:36
  518 Skjerve Fredrik Vehus 15:37
  517 Lindaas Even 15:38
  516 Mosfjell Magnus 15:39
  515 Vestøl Anders 15:40
  514 Pavlovec Dan 15:41
  513 Aurebekk Marius 15:42
  512 Melichar Petr 15:43
  511 Ørke Johan Christie 15:44
  510 Gisholt Peter 15:45
  509 Bily Jakub 15:46
  508 Norbom Sindre Lysaker 15:47
  507 Brunborg Herman 15:48
  506 Myhre Eivind Berner 15:49
  505 Arnesen Petter Astrup 15:50
  504 Adamec Martin 15:51
  503 Vik Lars Young 15:52
  502 Nagy Josef 15:53
  501 Øverli Berg Vegard 15:54
  500 Pytten Kristian 15:55
  499 Nesse Henrik Haga 15:56
  498 Smaus Antonin 15:57